מצלמה לרכב SM-350 WiFi

מצלמה לרכב SM-350 WiFi

מערכת מצלמות לרכב, הכוללת מסך 7 אינטש צבעוני וזוג מצלמות WiFi לטווח של 100 מטר. מתאימה למשאיות, אוטוסים ורכבים פרטיים, ניתן להתקין גם על נגרר או עגלה.

מערכת מצלמות לרכב משולבת. מסך תצוגה ושתי מצלמות להתקנה ללא צורך בחיבור חוטי ביניהן, טווח קליטה מירבי 100 מטר.

מערכת מצלמות לרכב SM-350, מתאימה לכל סוגי הרכב אולם נעשה בה שימוש בעיקר ברכבי עבודה, רכבי הסעות ומשאיות כבדות. המצלמה מתאימה ביותר להתקנה על גורר שיש לו יותר מנגרר יחיד כאשר טווח הקליטה של המצלמה הוא 100 מטר מאפשר לנהג משאית עם נגררים, להמשיך ולקבל תמונה מהנגררים גם כאשר הוא בתהליכי תמרון לצורך חיבור וניתוק של הנגררים.

למערכת מסך צבעוני 7 אינטש -   TFT-LCD.LED backlight. המסך מצויד בפס בוררים לבקרה ושליטה בתמונה הנצפית. ניתן לראות תמונה ממצלמה אחת על כל המסך או לחלופין לפצל את המסך לקבלת תמונה משתי המצלמות בו זמנית. מקור התמונה ניתן לשינוי באופן ידני או להפעלה אוטומטית על פי כיוון הנסיעה. המסך כולו יושב בתוך מעטפת ABS בעלת עמידות גבוה לשינויי טמפרטורה והנו בעל עמידות בפני מכות בעצמה של 8G.

המערכת מצוידת בזוג מצלמות אשר יושבות בתוך תושבות ייעודיות גם הן עשויות ABS לצורכי נטרול השפעות של טמפרטורה קיצונית וכן הגנה מפני פגיעות מכניות בעצמה של 8G. המצלמות מספקות צילום צבעוני ברזולוציה מצוינת (800XRGBX480). המצלמות מותקנות בחזית ובאחורי הרכב. ישנה אפשרות שמצלמה אחת מספקת תמונת מראה כך שמפעיל הרכב למעשה כאילו היה צופה במראת הרכב.

טכנאי רדיו סיטי יתקינו עבורך את מערכת מצלמות לרכב SM-350 על רכבים בכל הגדלים ועל אוטבוסים. ברכבים להסעת ילדים מומלצת התקנת מצלמות לצורך שמירה על בטיחות הילדים.

 חזרה ל - מצלמות רוורס לרכב

מוצרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מצלמת מספר

 class=
מצלמת מספר

מצלמת מספר אירופאי עם תאורת לד

מעמד למספר עם מצלמה מובנת

 class=מעמד למספר עם מצלמה מובנת

מעמד פלסטיק למספר הרכב שמאפשר התקנת מצלמה ללא קידוח או החלפת חלק ברכב!