מצלמת מראה לרכב

מצלמת מראה לרכב

מצלמת מראה לרכב מבית רדיו סיטי
מצלמה 7 אינצ לבטיחות מקסימאלית בנסיעה אחורה

במחיר ללא תחרות, אצלך בבית, אנחנו נגיע ונתקין לך מצלמת רוורס במראה, מצלמת רוורס המראת הרכב לא תוספת מקום כיוון שהיא מחליפה את המראה הסטנדרטית,לרוב אנו מתקינים את מצלמת המראה ככה שכאשר מעבירים להילוך אחורי המראה "הופכת" למצלמה, מציגה בוידיאו את מה שקורה מאחורי הרכב, וכאשר בהילוך סרק או קדימה או חניה, המראה משמשת כמראה לכל דבר, אף על פי שבמקרים מסויים ועל פי דרישה, התבקשנו להמראה תציג קבוע וידיאו, זאת אומרת שהמצלמה עובדת קבוע כאשר מדליקים את הרכב ללא החלפה בין מצלמה למראה.

מראת מצלמה נותנת לך את כל הביטחון שאתה צריך בנסיעה ברוורס, משאיות, אוטובוסים וכדומה כבר שנים רבות משתמשים במוצר הזה ובגלל מחירו ההולך ויורד גם אנשים פרטים רבים צורכים אותו, הבטיחות שהוא מעניק לך בנסיעה ברוורס בחצר או בשטח בנוי צפוץ היא תרומה לאין ערוך, גם אם תהיה הנהג הכי טוב בעולם, השטח שמתחת לבגאז שלך הוא שטח מת מבחינתך כנהג, אין לך אפשרות לראות אותו, גם אם תסתכל בכל המראות וגם תסתובב עם הגוף להסתכל השטח שמתחת לבגאז ישאר שטח מת, רק עם מצלמת מראה לרכב אתה מקבל 100% שטח שחשוף אליך.

 חזרה ל - מצלמות רוורס לרכב

מצלמת מראה לרכב

מוצרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מצלמת מראה לרכב

 class=מצלמת מראה לרכב

מצלמת מראה לרכב מבית רדיו סיטי מצלמה 7 אינצ לבטיחות מקסימאלית בנסיעה אחורה

מצלמת רוורס מראה אלחוטית

 class=מצלמת רוורס מראה אלחוטית

רדיו סיטי - מתמחים בהתקנת מצלמות מראה רוורס אלחוטית באתר הלקוח. התקנה זריזה ללא חיווט וללא עיכוב לרכב. מערכת מצלמת רוורס אלחוטית לשיפור השליטה והבטיחות בנסיעה לאחור. מתאים לכל סוגי הרכב.