חיישני רוורס

מחפשים חיישני רוורס, הגעתם למקום הנכון, רדיו סיטי מתמחים בהתקנת חיישני רוורס, מחיר שירות ומקצועיות ללא תחרות, התקנת חיישני רוורס בבית הלקוח

צוותים בפריסה ארצית, לפרטים נוספים התקשרו לשי בטלפון - 050-4084768


חיישני רוורס אטומים למים למשאיות טרקטורים וכלים כבדים

ערכת חיישני רווורס עמידה למים והפרעות אלקטרומגנטיות. 4- גלאי רוורס אטומים למים וגוף תצוגה דיגיטלי חזק.
לפרטים נוספים לחץ כאן


חיישני צד למשאיות

ערכה הכוללת 4 חיישנים עם צג וכפתור ביטול צפצוף, מותאם למשאיות 24V.
לפרטים נוספים לחץ כאן


חיישני רוורס צג + 4 עיינים

צג מתהפך ניתן להתקין גם על גג הרכב 4 חיישנים בעלי רמת דיוק גבוהה. הצג מראה מרחק לכל חיישן בנפרד מגיע בצבעים שחור,לבן ,כסף ,אפור עכבר,שמפניה,אדום ,תכלת,כחול כהה,כחול זוהר ,טורקיז,ירקרק
לפרטים נוספים לחץ כאן


חיישני רוורס בעברית - בלעדי!

חיישני רוורס דיבור עיברית צג דקורטיבי בצורת צמיג צפצוף חיישנים מדויקים מאד עם תקן. 4 חיישנים מקדח. דיבור בעברית חיישנים מדויקים מאד עם תו תקן, 4 חיישני מקדח
לפרטים נוספים לחץ כאן


חיישני רוורס 4 אחורי + 2 קידמי

מבית רב בריח 4 חיישנים אחוריים 2 חיישנים קידמיים צג 3", מגיע רק בצבע שחור
לפרטים נוספים לחץ כאן


חיישני רוורס צג מראה

מראה דקורטיבית נתפסת על מראה קיימת, תמונה לכל חיישן מאחור.
לפרטים נוספים לחץ כאן


חיישני רוורס וידאו

חיישני רוורס למולטימדיה ומסכים עם תיחום. דגם: Y2600VD חיישנים המיועדים למולטימדיה ומסכים. מגיע עם תיחום על המסך, 4 חיישניים באריזה.
לפרטים נוספים לחץ כאן


חיישני רוורס

רב בריח, 4 חיישני רוורס צג עם צפצוף טווח 1.5
לפרטים נוספים לחץ כאן


עמודים נוספים: 1

למי מיועדים חיישני רוורס

מתקשים בנסיעה לאחור? מעוניינים בעין שלישית? רדיו סיטי תספק חיישני רוורס אשר יספקו בטחון נוסף בכל הנוגע לבטיחות בכביש. ברשותנו מגוון מערכות של חיישני רוורס הכוללות צג והתראות בזמן הנסיעה לאחור. אם ברשותך משאית או רכב מסחרי, או שאתה מעוניין בנסיעה בטוחה יותר חיישני רוורס הם בהחלט המוצר המתאים עבורך ורדיו סיטי תספק עבורך אותם באיכות שלא הכרת. בנוסף אנו נוכל לבצע עבורך  התקנת חיישני רוורס בתיאום מראש על ידי מתקינים מקצועיים ומיומנים.

חיישני רוורס - מה זה ואיך זה עובד

חיישן הינו אביזר או כלי שכל ייעודו הוא למדוד שינוי. שינוי זה יכול לבוא לידי ביטוי בתזוזה של האובייקט הנמדד או בלחץ האוויר על האובייקט הנמדד או אפילו הטמפרטורה של האובייקט הנמדד. ניתן לייצר חיישנים כמעט מכל חומר מוליך דק כגון מתכת דקה או אפילו סגסוגת של חומרים פלסטיים דקים. כדי לסייע לחיישנים לבצע את המוטל עליהם באופן מיטבי, נרכיבם ע"ג אובייקט קבוע בסמיכות לאזור הנמדד. למרות שקיימת גם האופציה לשימוש בחיישנים אל חוטיים.

חיישני רוורס – אז איך זה עובד בעצם

חיישני רוורס משמשים כאביזר בטיחות העוזר לנהג הרכב לזהות סכנות שונות העומדות בדרכו בנסיעה לאחור.  חיישנים אילו מורכבים בעיקר ע"ג הפגוש האחורי בסמיכות לאורות הרכב האחוריים. החיישנים עובדים על עיקרון של החזרת גלי רדיו בדומה לעקרון הפעולה של אקדחי הראדאר. מערכת בקרה זעירה הממוקמת בקופסת הבקרה של החיישן, מתעדת את הגלים האלקטרומגנטיים החוזרים מכל אובייקט נתון העומד בדרכן של הגלים שנשלחו מחיישן הרוורס. מידע זה יעובד על ידי הבקר שיחשב גם את מרחק האובייקט מהחיישן (הרכב שלנו, לצורך העניין) -  יכולת זו מתאפשרת בעקבות יכולתו של החיישן להינעל ולהתביית על התדר האלקטרומגנטי המוחזר מהאובייקט. הספקטרום האלקטרומגנטי מכיל גלים בעלי אורך וגודל שונים שחיישן הרוורס יודע למדוד ועל פי השוני באורך הגל אותו הוא מזהה, ידע החיישן לקבוע את גודל האובייקט ומרחקו מהרכב.

חיישני רוורס בטכנולוגיה אולטרא סונית ואלחוטית

דגמים ישנים יותר של חיישני רוורס סבלו מבעיית דיוק הזיהוי והמדידה בתנאי מזג אוויר קיצוניים והפכפכים. עובדה זו הובילה לפיתוחם של חיישני רוורס המבוססים על טכנולוגיה אולטרא סונית או אל חוטית. כידוע, גלים אולטרא סונים מתאפיינים בתדר גבוהה ואורך גל קצר יחסית. משמעות מאפיינים אלו היא שגלים אלו חזקים ויציבים הרבה יותר, עובדה המקנה להם יכולת חסרת תקדים בכושר החדירה וההתפזרות שלהם דרך חומרים שונים, הרבה מעבר ליכולתם של גלים אלקטרומגנטיים שיושמו בחיישני הרוורס של הדגמים הישנים יותר. בשל העובדה כי גלים אולטרא סונים אינם נשמעים על ידי האוזן האנושית, מצוידת קופסת הבקרה ברכיב אלקטרוני המייצר אזהרה קולית ויכול אף להתחבר למסך טלוויזיה או למצלמה. יש הטוענים כי רמה טכנולוגית זו ואפשרויות משופרות אלו הפכו את חיישני הרוורס לאביזר מסורבל למסובך להתקנה. להתקנת חיישן רוורס מהדור החדש נזדקק למספר חיישנים שונים ע"ג הפגוש האחורי. לעומתם יש משתמשים המשבחים את היכולות המשופרות ואינם מוכנים לחזור לחיישנים המבוססים על גלים אלקטרומגנטים. כך או כך אין ספק כי חישני הרוורס העניקו לתעשיות הרכב קלף בטיחות מנצח שעוד יהיה איתנו שנים רבות.

 צוותים בפריסה ארצית, לפרטים נוספים התקשרו לשי בטלפון - 050-4084768

תודה לכם רדיו סיטי בהחלט בחירה נכונה!

לירן מנשה רכב איסוזו די מקס
עבור להמלצה

עבור לכל ההמלצות

סרטון התקנת חיישני רוורס
בפורד פוקוס בבית הלקוח

לא תאמינו כמה זה זול, במחיר מצחיק תוכלו לקבל שירות של התקנת חיישני רוורס אצלכם בבית, אין לכם זמן? התקשרו אלינו ונקבע איתכם שאתם בעבודה, כמה דק תרדו לחנייה נתקין לכם את חיישני הרוורס ואתם מסודרים.

מוצר חדש
Gps Tracker - מכשיר מעקב לרכב

01.
מכשיר מעקב לרכב.
02.
Gps Tracker.
03.
עם או בלי סוללת גיבוי.
04.
פרטים נוספים טלפונית.