קודנית לרכב

רדיו סיטי - התקנה והחלפת קודנית לרכב לכל סוגי הרכבים והקודניות. התקנת קודנית לרכב בבית הלקוח על ידי מתקינים מוסמכים, צוותי התקנת קודנית לרכב  בפריסה ארצית

שירות מהיר ואמין להתקנה וטיפול בכל סוגי הקודנית לרכב, לתיאום טלפון - 050-4084768


גומיה ופלסטיקה לקודנית

מבית רב בריח מתאים לדגמים דולפין, כוכב, תמנון, מרכבה
לפרטים נוספים לחץ כאן


קודנית מבית רב בריח

ניתן להשיג קודניות לפי סוגים, כוכב, דולפין, תמנון, מרכבה
לפרטים נוספים לחץ כאן


גומיה לקודנית דגם ספטרוטק

מתאים לקודניות מטאור טנדר מטאור-X
לפרטים נוספים לחץ כאן


גומיה לקודנית דגם REM

סוגי קודניות כוכב אופק תמנון מרכבה דגם ERM
לפרטים נוספים לחץ כאן


עמודים נוספים: 1

רכישת קודניות לרכב - מומלץ עם או בלי דרישת חברת הביטוח

מחפשים קודנית לרכב? הגומיה של הקודנית שלכם בלויה? רדיו סיטי תספק עבורכם קודנית איכותית לרכב מבית רב בריח ומגוון גומיות המתאימות למגוון רחב של רכבים. קודנית לרכב הפכה לאחת האבטחות העיקריות של הרכב וחלקה הגדול של האוכלוסיה משתמשת בה. רדיו סיטי תספק עבורך קודנית איכותית להגנה היקפית על הרכב הפרטי או המסחרי בכל עת. אנו מבצעים גם התקנות לציי רכבים ולחברות גדולות וזאת על ידי מתקינים מקצועיים ומיומנים שמבצעים התקנת קודנית לרכב בצורה הטובה ביותר.

ברדיו סיטי ניתן לרכוש ולהתקין את כל סוגי הקודניות לרכב להגברת הביטחון מפני גנבת הרכב. ברשותנו כל הקודניות הנדרשות ע"י חברות הביטוח השונות, ברדיו סיטי תמצאו בדיוק את הקודנית המבוקשת מחברת הביטוח שלכם. בימנו אנו, ניתן למצוא לא רק אמצעים שיקשו וימנעו פריצה לרכב, אלא גם אמצעי אלקטרוני גאוני בדמות קודנית לרכב שתמנע את התנעת המנוע ונסיעת הרכב גם אם הפורץ כבר נמצא בתוך הרכב.

תפקוד הקודנית לרכב, להתקנה, טיפול, ושינוי קוד טלפון - 050-4084768

קודנית הרכב פועלת למעשה כ Kill Switch אלקטרוני שסוגר את המעגל החשמלי של מתנע הרכב רק אם הוקשו מספרי הקומבינציה שתוכנתו מראש, ללא הקשת מספרי הקומבינציה הנכונים הרכב לא יניע גם אם ברשות הפורץ נמצאים מפתחות הרכב. ניתן לחווט את קודנית הרכב למערכת האזעקה הקיימת או כאביזר עצמאי המחווט למערכת ההנעה החשמלית של הרכב.

הקודנית לרכב מגיעה בדרך כלל מבית היצרן עם מסטר קוד שכבר תוכנת ורק עם הקשת הקוד הנ"ל מתאפשרת הנעת הרכב. כחלופה, בזמן התקנת הקודנית, ניתן לתכנת קוד אישי נוסף שיהיה ידוע רק לבעל הרכב. רק במקרה שבעל הרכב שכח את הקוד האישי ניתן יהיה להקיש את המסטר קוד.

כאמור, לאחר התקנת הקודנית אל מערכת ההנעה החשמלית, תתבטל למעשה היכולת להניע את הרכב ללא הקשת מספרי הקוד האישי על כפתורי הקודנית. קוד המספרים או הקומבינציה האישית יכולה להיות בדרך כלל קומבינציה המכילה ארבע עד שש ספרות לבחירת מתכנת הקודנית – בעל הרכב. מומלץ כי אפילו המתקין או כל אדם אחר למעט הבעלים לא יקבל את הקוד הסודי לידיהם.

לתיאום והזמנת התקנה או טיפול בקודנית לרכב פנו לטלפון 050-4084768 נשמח לעמוד לרשותכם

רכיבי הקודנית לרכב יכללו יחידת מקשים המותקנת בדרך כלל על גבי הפנל הראשי של לוח המחוונים, במיקום המאפשר גישה נוחה לנהג. ובנוסף מעגל אלקטרוני אחד או שניים המותקנים באזור מוסתר מתחת ללוח המחוונים, מעגלים אלקטרונים אילו הינם המנגנון החכם ששומר על מערכת ההנעה של הרכב במצב מנותק כל עוד לא הוקש הקוד האישי אל יחידת המקשים. קודנית לרכב מצוידת בלוח מקשים רך העשוי בדרך כלל מחומר סילקוני שקוף, מקשים אילו יאירו בחושך לזיהוי קל יותר. קודנית לרכב מגיע עם כל מערכות החיווט הנדרשות והממסרים החיצוניים כדי לאפשר התקנה אחידה, נקייה ומקצועית. כל מערכות הקודנית מתוכננות כאביזר תוספת מותאם לכל כלי רכב הפועל על סוללה בעלת מתח חשמלי של 12 וולט.

בהתקנת קודנית לרכב יכול הנהג להסיר דאגה מליבו, גם אם הרכב ייפרץ והפורץ ינסה להתערב במערכת ההנעה ולהימלט עם הרכב, לא יהיה ניתן להניע את המנוע ללא הקשת הקוד הסודי – הפורץ יכשל וגנבת הרכב תמנע.  גם אם שודדים ישדדו את הנהג ויבקשו את מפתחות הרכב כאשר הוא נמצא מחוץ לרכבו, מומלץ לתת להם את המפתחות ולנוס מהשטח במהירות – הם פשוט לא יוכלו להניע את הרכב – מותקנת בו קודנית! במקרה קיצוני יותר, בו נשדד הרכב מהנהג בזמן שהמנוע עובד, לא יוכלו השודדים להניע אותו שוב לאחר כיבוי המנוע – מותקנת בו קודנית לרכב!

לשירות מידי צרו קשר בטלפון 050-4084768 

שי שלום. ראשית אני הייתי רוצה להודות לך על השירות (פה בארץ זה לא מובן מאליו ותודה).

ג`רמי, פתח תקווה.
עבור להמלצה

עבור לכל ההמלצות

צפייה במצלמות הרכב בשידור חי
הילה1 - ערכת הקלטה ומעקב לרכבים

מערכת מצלמות מקיפה הכוללת 4 מצלמות + מערכת GPS + הקלטה על דיסק קשיח + צפייה מרחוק במצלמות הרכב און ליין.

מוצר חדש
Gps Tracker - מכשיר מעקב לרכב

01.
מכשיר מעקב לרכב.
02.
Gps Tracker.
03.
עם או בלי סוללת גיבוי.
04.
פרטים נוספים טלפונית.