מגברים לרכב

רדיו סיטי - שיווק והתקנה של מגברים לרכב ושילוב במערכות אודיו ומולטימדיה חדשות או הוספת מגברים לרכב למערכות קיימות. התקנות בפריסה ארצית בבית הלקוח.

לייעוץ והכוונה ולהתאמת המגבר לרכב עבורך צור עמנו קשר בטלפון - 050-4084768


מגבר 4 ערוצים בוס 1000W

מגבר מקצועי ועוצמתי במיוחד מבית חברת BOSS
לפרטים נוספים לחץ כאן


מגבר פיליפס 4 ערוצים, 900W

מגברפיליפס חזק למערכות מקצועיות ולחובבי שמע.
לפרטים נוספים לחץ כאן


עמודים נוספים: 1

מגבר לרכב - להתייעץ עם בעל מקצוע בתחום

המערכת ברכב לא מנוצלת מספיק? מחפש מגבר לשדרוג המערכת ברכב? רדיו סיטי היא המקום המתאים ביותר עבורך לרכוש ולבצע התקנת מגברים לרכב.

הספת מגבר לרכב למערכת האדיו או מערכת המולטימדיה מהווה שדרוג משמעותי של חווית הנהג והנוסע ללא קשר לטעמם המוסיקלי. תוספת של מגבר לרכב מאפשר לכם ליהנות מאיכות צליל משופרת באופן משמעותי ביותר בין אם הינכם צרכני מוסיקה קלאסית ובין אם הנכם מאזינים לכל סוגת מוסיקה עכשווית יותר כגון פופ, רוק, מזרחית או מוסיקה ישראלית.

אנו חברה מקצועית שתתקין עבורכם מגברים בצורה הנכונה ועל ידי מתקינים מנוסים. רדיו סיטי תוכל להתקין עבורכם מגברים לרכב משלל סוגים ועוצמות שונות, הכל בהתאם למערכת שברשותך ואף נוכל להמליץ לך על שדרוג מערכת קיימת. המתקינים שלנו מצויידים בכל הכלים המתאימים על מנת שהמגבר יותקן בצורה הטובה ביותר שתוכלו להנות ממערכת מושלמת ואיכותית לשנים רבות, למידע נוסף: התקנת מגברים לרכב.

בחירת מגבר לרכב שלי

לפני שאתה קונה מגבר לרכב אתה צריך לדעת שיש אין סוף חברות, סיני, גרמני, אמריקאי ועוד לכל אחד מהם יש מספר רמות של איכות, אנו ממליצים לך להתייעץ עם בעל מקצוע לגבי הצורך שלך לגבי בחירת חברה, נובע הרבה פעמים משיקולים של עלות ( עלות מול תועלת ) ורק לאחר מכן לבחור את חוזק המגבר הרצוי מספר היציאות יכולות ועוד.

כאשר אתם פונים אלינו מומלץ לבדוק מה הם המשאבים הכלכליים העומדים לרשותכם ולהחליט האם אתם מוסיפים מגבר לרכב בלבד או שיש בכוונתכם לבצע שדרוג משמעותי למערכת האודיו ולהחליף גם את הרמקולים ברכב.

לייעוץ עם איש מקצוע וקביעת מועד להתקנה צרו איתנו קשר ונשמח לעזור 050-4084768

שמחתי לקבל, יש לכם תודעת שירות מצוינת תודה

צחי לזייגרמן
עבור להמלצה

עבור לכל ההמלצות

צפייה במצלמות הרכב בשידור חי
הילה1 - ערכת הקלטה ומעקב לרכבים

מערכת מצלמות מקיפה הכוללת 4 מצלמות + מערכת GPS + הקלטה על דיסק קשיח + צפייה מרחוק במצלמות הרכב און ליין.

מוצר חדש
Gps Tracker - מכשיר מעקב לרכב

01.
מכשיר מעקב לרכב.
02.
Gps Tracker.
03.
עם או בלי סוללת גיבוי.
04.
פרטים נוספים טלפונית.