רמקולים לרכב

רדיו סיטי, שיווק והתקנת כל סוגי הרמקולים לרכב, האיכותיים והמתקדמים ביותר החלפה והתקנה של מערכות רמקולים לרכב. לשיפור איכות מערכת השמע ניתן להוסיף מגבר לרכב.

לקבלת מערכת רמקולים לרכב מושלמת פנו אלינו בטלפון - 050-4084768 או דרך צור קשר


כבל RCA CRH3

CRH3-6-12-17 כבל RCA 3 -6-00-07 fit
לפרטים נוספים לחץ כאן


עמודים נוספים: 1 2 3 4 > >>

ניתן להזמין מערכת רמקולים לרכב בלבד או לשלב מערכת רמקולים לרכב כחלק ממערכת הגברה הכוללת מגבר לרכב ומערכת מולטימדיה - 050-4084768

מחפש רמקולים לרכב? מעוניין בחווית שמע שלא הכרת בעבר? רדיו סיטי נמצאת כאן בשביל לספק לך את הרמקולים שתמיד חלמת עליהם! ברשותנו רמקולים לרכב ממגוון דגמים, עיצובים ואיכות שונים כך שנוכל להתאים לך בדיוק את הרמקול בשבילך, מהיום תוכל להכנס לרכב, לשמוע את אותם השירים רק להנות הרבה יותר, אנו נספק לכם שירות אישי וליווי צמוד ונעזור לכם בבחירת רמקולים. ניתן גם לתאם התקנת רמקולים לרכב מראש בבית הלקוח.

רמקולים לרכב– מדריך לבחירה נכונה, נקודות לשיקול דעת לפני החלטה על רמקולים לרכב

בהחלטה על קניית הרמקולים המושלמים למערכת השמע ברכב, יהיה עלינו לקחת בחשבון מספר החלטות חשובות. הפקטור הראשון עליו נצטרך לקבל החלטה הוא האים יהיו אילו רמקולים קומפוננטים או בעלי טווח מלא, אך תהליך קבלת ההחלטה לא מסתיים בפקטור אחד. בנוסף נצטרך לשקול ארבעה פקטורים נוספים. פקטורים אילו יהיו:
• גודל ותצורת הרמקולים.
• רגישות הרמקולים.
• עוצמת הרמקולים.
• איכות מבנה הרמקולים.

רמקולים קומפוננטים לרכב מול רמקולים בטווח מלא לרכב

הוויכוח סביב עדיפות רמקולים קומפוננטים (חיבור מסוג קומפוננט) או רמקולים בעלי טווח רחב (חיבור מסוג קואקסיאלי) מורכב ביותר, ואין בהכרח תשובה חד משמעית בעניין. רמקולים קומפוננטים יספקו סאונד טוב יותר, אך הם היקרים יותר. לעומתם, רמקולים בעלי טווח מלא קלים יותר להתקנה גם בשל העובדה שניתן למצוא תחליפים תואמים בין היצרנים השונים.

אם איכות הסאונד הוא הגורם החשוב ביותר בקבלת ההחלטה, אזי נבחר ברמקולים קומפוננטים. אחרת , גם רמקולים בעלי טווח מלא יעשו את העבודה ברמה טובה. רמקולים בעלי טווח מלא יהיו הבחירה המועדפת גם במקרים בהם נחליט על הרכבה עצמית אפילו ללא ניסיון רב בנושא.

גודל ותצורת הרמקולים לרכב

לפני קניית רמקולים חדשים לרכב, כדאי יהיה לאסוף מעט מידע על הרמקולים הקיימים כבר ברכב. אם כבר נפלה ההחלטה להחליפם, ניתן יהיה פשוט לפרק את הרמקולים הישנים ולמדוד אותם. או לחליפין לפנות לחנות מקצועית המוכרת רמקולים לרכב עם נתוני הרכב כגון יצרן, מודל ושנת יצור ולבקש לקבל את נתוני הגודל והתצורה לרמקולים הקיימים ע"פ המידע שמופיע בספר היצרן.

ידיעת גודל ותצורת הרמקולים הקיימים חשובה בעיקר במקרים בהם נרצה להחליף רמקולים בעלי טווח מלא ברמקולים בעלי טווח מלא חדשים. ברוב המקרים הרמקולים החדשים שנבחר יתאימו לפתחים הקיימים של הרמקולים הישנים.

עוצמת הרמקולים לרכב

לאחר שדלינו מעט אינפורמציה מהגדרות היצרן של רכבנו, יש לתת את הדעת בנושא עוצמת הרמקולים שנבחר. אם נרצה למקסם את איכות השמע במערכת הרכב, יהיה על הרמקולים הנבחרים לעמוד בעוצמה שמוציאה יחידת הבקרה הראשית או המגבר החיצוני שברשותנו. זאת גם הסיבה שמקובל לבחור יחידת הגברה לפני בחירת הרמקולים. אך אם עדיין לא נבחרה יחידת ההגברה, עומד לרשותנו מרחב גדול יותר לבחירת עוצמת הרמקול הרצויה. במקרה זה נוכל לבחור את נתוני העוצמה הרצויה ואח"כ לבחור יחידת הגברה שתדע להוציא מהם את המקסימום.

נתון עוצמת הרמקולים לרכב מתייחס לרמת הכוח, הנמדד בוואטים, שיכול לעבור דרך הרמקולים. הערך החשוב למדידה זו יהיה הערך האפקטיבי של ההספק המקסימאלי (RMS) ולכל נתוני היצרן האחרים אין כל משמעות ביחס לבחירה.

רגישות הרמקולים לרכב

בכדי לבחור את רמת הרגישות הטובה ביותר, יהיה עלינו לדעת מהי העוצמה שמוציאה מערכת הבקרה הראשית או המגבר החיצוני שברשותנו. המונח רגישות הרמקולים מתייחס לכמות הכוח הנדרשת ע"י הרמקול כדי הספק רמת ווליום נתונה, ורמקולים בעלי ערך רגישות גבוהה יותר נוטים לצרוך פחות כוח. במקרים בהם נרצה לבחור רמקולים לרכב שיעבדו אל מול מערכת סטריאו אנמית של יצרן הרכב נבחר רמקולים בעלי רמת רגישות גבוהה. לעומת זאת, רמקולים בעלי רמת רגישות נמוכה יעבדו טוב יותר עם יחידת הגברה חיצונית ועוצמתית.

איכות מבנה הרמקולים לרכב

אחת הסיבות המרכזיות להחלטה על החלפת הרמקולים המגיעים עם הרכב היא איכות המבנה שלהם. רובם המכריע של הרמקולים המגיעים עם הרכב בנויים מחומרים ירודים הנוטים להישחק מהר על ציר הזמן. וזו הסיבה שבגללה שדרוג הרמקולים בלבד מבלי להחליף כל רכיב אחר במערכת יספק בדרך כלל חווית שמע משופרת בהרבה. ההשקעה ברמקולים איכותיים תניב תוצאות לטווח הרחוק אם נקפיד לבחור רמקולים הבנויים מחומרים איכותיים. בין חומרים איכותיים אילו ניתן למנות:
• דיאפרגמות העשויות מגומי יספקו איכות שמע מעולה לאורך זמן.
• דיאפרגמות מוקצפות בשילוב עם בד עדיפות על דיאפרגמות מוקצפות בשילוב עם נייר.
• רכיבי וופר קשיחים כגון פוליפרופלין או בד סינטטי בציפוי מתכתי יספקו צלילי באס איכותיים וישרדו זמן רב יותר.
• טוויטרים עדיפים יורכבו מתרכובות פלסטיות או ממשי או מחומרים קשיחים יותר כגון חומרים קרמים או מתכות כתלות בטעם אישי.

להרגיש את מערכת השמע לרכב

הרכבת מערכת שמע לרכב דומה להרכבת פאזל שעיצבנו בעצמנו. זו יכולה להיות משימה מורכבת מאוד, אך באותה מידה מספקת מאוד לכשנחווה את המוצר הסופי. על אף העובדה שבחירת הרמקולים לרכב הינה משימה מרכזית, אין לשכוח כי הצלחת המוצר הסופי תהיה תלויה גם בבחירות נוספות שנעשה, ביניהן:
• בחירת יחידת בקרה ראשית איכותית.
• האים המגבר המובנה במערכת מספיק או שנצטרך מגבר חיצוני.
• יחידת העברות (קרוס אובר), הכרחית בד"כ אם בחרנו רמקולים לרכב מסוג קומפוננט.

שי שלום. ראשית אני הייתי רוצה להודות לך על השירות (פה בארץ זה לא מובן מאליו ותודה).

ג`רמי, פתח תקווה.
עבור להמלצה

עבור לכל ההמלצות

צפייה במצלמות הרכב בשידור חי
הילה1 - ערכת הקלטה ומעקב לרכבים

מערכת מצלמות מקיפה הכוללת 4 מצלמות + מערכת GPS + הקלטה על דיסק קשיח + צפייה מרחוק במצלמות הרכב און ליין.

מוצר חדש
Gps Tracker - מכשיר מעקב לרכב

01.
מכשיר מעקב לרכב.
02.
Gps Tracker.
03.
עם או בלי סוללת גיבוי.
04.
פרטים נוספים טלפונית.