תיקון מערכות מולטימדיה לרכב

רדיו סיטי מפעילה שירות תיקון מערכות מולטימדיה לרכב בפריסה ארצית, איסוף והחזרה של מערכת המולטימדיה מבית הלקוח.

אבחון תיקון והתקנה מחודשת ברכבכם, בתוך 5 (חמישה) ימי עסקים. להזמנת טכנאי וקביעת מועד איסוף לתיקון מערכת מולטימדיה לרכב שלכם צרו עמנו קשר מידי בטלפון - 050-4084768 וטכנאי ישלח אליכם בהקדם האפשרי.

שימו לב - תיקון מערכת מולטימדיה לרכב מצריך את פירוקה והוצאתה מהרכב והעברתה למעבדה. כיום מומלץ להיעזר אך ורק במתקינים מיומנים ומנוסים שאם לא כן עלול להיגרם נזק נוסף ומרחיק לכת בעת הפירוק (בעיקר אם נעשה על ידי מי שאינו מוכשר ומוסמך לכך).

תנאים לתיקון מערכת מולטימדיה לרכב

כאשר אתם יוצרים קשר עם טכנאי החברה להזמנת שירות תיקון מערכת מולטימדיה לרכב, לאחר תיאור ראשוני, יודיע לכם הטכנאי מה היא עלות התיקון המשוערת. במידה ולאחר האבחון היסודי יתברר שעלות התיקון גבוהה מהסכום שהוערך בתחילה יצרו עמכם טכנאי החברה קשר טלפוני לאישור ולא יתקנו את המערכת ללא אישורכם להוצאה כספית הנוספת.

במידה והחלטתם שלא לתקן את המערכת יגבה מכם סכום של 300 ש"ח + מע"מ לכיסוי הוצאות שירות האיסוף ובדיקתה היסודית של המערכת על ידי טכנאי החברה. (נדגיש שעקב מורכבותה של המערכת החלק משמעותי מעלות התיקון הנו פירוקה של המערכת ואבחון התקלה).

אחריות לתיקון מערכת מולטימדיה לרכב

תיקון מערכת מולטימדיה לרכב שבוצע במעבדות רדיו סיטי מקבל את אחריות החברה למשך 3 (שלושה) חודשים מיום ההתקנה החוזרת ברכבכם. האחריות נוגעת אך ורק לתקלה שתוקנה ולא לתקלות אחרות שאינן קשורות לתיקון שבוצע. האחריות בתוקף בתנאי שהמערכת פורקה והורכבה על ידי טכנאי החברה בלבד ולא נגרם לה נזק חיצוני.

היתרון בשירות תיקון מערכות מולטימדיה לרכב

היתרון המשמעותי ביותר של תיקון מערכות מולטימדיה לרכב ברדיו סיטי הנה החיסכון הרב בזמן. ניתן להזמין שירות לבית, למשרד ולכל מקום כך שלא תיפגע שגרת חייכם. כמובן שאין צורך להשבית את הרכב לשם כך.

רדיו סיטי הינה חברה וותיקה המפעילה שירות התקנות של מערכות מולטימדיה לרכב ואביזרי רכב בפריסה ארצית. החברה מעניקה שירותי התקנות לציי רכב ומוסדות וכן לפרטיים. טכנאי החברה מגיעים אליכם עם רכבי השירות להתקנות חדשות שדרוגים תוספות שלאביזרי רכב (כגון חיישני רוורס, מצלמות רוורס, מרימי שמשות וכ`). לאור הביקוש אנו מפעילים כיום גם שירות תיקון מערכות מולטימדיה לרכב אותו ניתן להזמין עד לביתכם (או למשרד).

שירות תיקון מערכות מולטימדיה לרכב איסוף והחזרה

טכנאי ההתקנות המיומנים של רדיו סיטי, יגיע אליכם למקום המתאים ונוח לכם וכמובן במועד המתאים לכם. טכנאי החברה יפרק במקצועיות את המערכת התקולה ויאסוף פרטים ראשונים על מהות התקלה כפי שאתם חוויתם אותה על מנת שניתן יהיה להעבירה לטכנאי המעבדה של החברה.

נציג החברה יפרק את המערכת ויאסוף אותה לבדיקה במעבדות החברה. לאחר אבחון יסודי על ידי טכנאי המעבדה תתוקן התקלה. כמובן שבמקרה של עלות החורגת מהעלות שעליה דווחתם בתחילה לא יבוצע התיקון, אלה לאחר שיחה אתכם ואישורכם לבצע את התיקון (כאמור לעיל זכותכם שלא לתקן את התקלה ואנו נחזיר לכם את המערכת כפי שהיא לאחר הסדרת התשלום).

לאחר תיקונה, המערכת מוחזרת ומותקנת חזרה ברכבכם בתוך 5 (חמישה) ימי עסקים וגם במקרה זה בתיאום אתכם לגבי המיקום והשעה המתאימים לכם.

מערכת המולטימדיה ברכבכם אינה פועלת כהלכה? צרו עוד היום קשר עם רדיו סיטי בטלפון 050-4084768 נשלח אליכם טכנאי שיאסוף אותה ויביא אותה לתיקון במעבדות החברה.


לחץ על התמונה להגדלה

מידע נוסף:

התקנת אביזרים למשאיות ונגררים

קרא עוד

אביזרים והתקנות לרכב

קרא עוד

החלפת מערכת מולטימדיה לרכב

קרא עוד

מולטימדיה לרכב אנדרואיד

קרא עוד

דאבל דין לרכב אנדרואיד

קרא עוד

מערכת מולטימדיה דאבל דין

קרא עוד

מולטימדיה לרכב עם waze

קרא עוד

התקנת מצלמות למשאית ולעגלה

קרא עוד

התקנת מצלמות רוורס אלחוטיות

קרא עוד

חיישני רוורס וקידמיים למשאית

קרא עוד

חיבור כבל AUX וכבל USB

קרא עוד

מתאם ביפים לשלט מקורי לרכב

קרא עוד

טיפים

קרא עוד

קאיה, התקנת מערכת מולטימדיה

קרא עוד

מצלמת דרך לרכב

קרא עוד

כלי עבודה למתקינים

קרא עוד

רמקולים לסירות

קרא עוד

חשיבות כלי העבודה

קרא עוד

תיקון מערכות מולטימדיה לרכב

קרא עוד

שירותי קצין בטיחות בתעבורה

קרא עוד