אזעקת ביפר

אזעקת ביפר

אזעקת ביפר מבית רדיו סיטי
מציג את מיקום הנגיעה ברכב בזמן אמת
מוצר רדיו סיטי

אזעקות ביפר באופן כללי הם אזעקות שלא קלות להתקנה וחשוב שיתקין אותם איש מקצוע בעל ניסיון, לאזעקות ביפר מתקינים נקודות רבות, בכל דלת, בבגאז, במכסה מנוע, לגלאי זעזועים, זעזועים לשמשות, לפעמים גם במיכל הדלק ובמקומות נוספים תלוי ברכב, אם ההתקנה מתבצעת בצורה טובה ומקצועית ברוב המוחלט של המקרים, המכשיר עצמו הוא אמין ויציב.

אזעקת ביפר נותנת לך כיסוי מלא של הרכב וצפייה בזמן אמת אם מישהו נוגע ברכב, כאשר מישהו נוגע ברכב אתה רואה על צג האזעקה באיזה נקודה ברכב הוא נוגע, ובנוסף הביפר מצפצף, (לאנשים שמגיעים לפגישות או בעבודה יש אפשרות להעביר לרטט) במקרה כזה אתה יכול "לצפצף" מהביפר דבר שהרבה פעמים מרחיק את המפגעים, כי מספיק שהם יודעים שמישהו שומר על האוטו הם מעדיפים ללכת, וגם הצפצוף עוזר במקרה שחתולה או ציפור עלו על הרכב, וכל זה אתה רואה למרחק של 800 מטר אווירי.

אחריות על המכשיר: שנה אחת.
רמת אמינות ודיוק גבוה של המוצר
מומלץ!!!חזרה ל - אזעקות לרכב ולאופנוע

מוצרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

חלונות חשמל SPAL

 class=
חלונות חשמל SPAL

חלונות חשמל דגם דלוקס תוצרת איטליה, מהחברה העולמית SPALהידועה באיכות המוצרים שלה, מיועד להתקנה ברכבים בהם המנגנון מכני, הסט מגיע עבור זוג חלונות חשמל.

יחידת נוחות MT-50

 class=יחידת נוחות MT-50

יחידת נוחות נעילות מינוס דגם MT-50, יחידת שלטים לרכב המאפשרת פתיחה וסגירה של הנעילה המרכזית מרחוק, פתיחת תא מטען, יציאה לסירנה, יציאה למרים שמשות, ונעילת מינוסים בלבד, היחידה ידועה באמינותה ובטווח השלטים.