מערכות מולטימדיה לרכב

רדיו סיטי מומחים בהתקנת מערכות מולטימדיה לרכב, שירות ומקצועיות ללא תחרות, התקנת מערכת מולטימדיה לרכב בבית הלקוח, צוותים בפריסה ארצית, לפרטים נוספים התקשרו לשי 050-6794904

רדיו סיטי תספק עבורכם מגוון רחב של מערכות מולטימדיה לחווית נסיעה ברכב לבד או עם המשפחה! הילדים מעוניינים לצפות בסרט האהוב עליהם? מעוניינים לשמוע את הדיסק האהוב עליכם? רדיו סיטי תספק עבורכם מערכת הכוללת שמע ווידיאו באיכות גבוהה, כך שאם אתם מרבים לבלות על הכביש או לטייל עם המשפחה בנסיעות ארוכות מערכות מולטימדיה הם הפתרון האולטימטיבי עבורכם! ניתן לתאם התקנת מערכות מלטימדיה לרכב בבית הלקוח.


מולטימדיה BLAUPUNKT סאן דיאגו 032 כולל GPS

מכשיר מולטימדיה איכותי לרכב, מהמתקדמים ביותר בעולם.
לפרטים נוספים לחץ כאן


מערכת מולטימדיה אנדרואיד מדהימה

כולל אפשרות הורדת שירים, סרטונים, התקנת וייז - כל מה שאתם עושים בטלפון שלכם עם מערכת הפעלה אנדרואיד עכשיו אתם יכולים לעשות במערכת המולטימדיה ברכב, עולם שלם נפתח בפניכם.
לפרטים נוספים לחץ כאן


מערכת מולטימדיה KENWOOD

מערכת מולטימדיה לרכב - KENWOOD DDX4033BTC - מסך VGA 6.1" עם רסיבר DVD
לפרטים נוספים לחץ כאן


מפרט מערכת ניווט לרנו קוליאוס

מערכת ניווט לרנו קוליאוס, מערכת עם מסך LCD רחב וברור, המערכת מגיעה עם פלסטיקה המותאמת במיוחד לרנו קוליאוס
לפרטים נוספים לחץ כאן


מערכת מולטימדיה מקורית לרנו פלואנס

מערכת ניווט לרנו פלואנס או מגן, מיועדת להחליף את המערכת הפשוטה אשר מגיעה עם הרכב.
לפרטים נוספים לחץ כאן


פיליפס מולטימדיה 6"

דגם:CID 2680 DVD` ,USB` ,SD`, מסך 6" פול טאץ AV-IN בלוטוס מסך מתכוונן חשמלי,יציאות ל-2 מסכים, מצלמת רוורס, מתחבר לשליטה מההגה למי שקיים ברכב
לפרטים נוספים לחץ כאן


מערכת מולטימדיה פיליפס 7"

דגם 2680, DVD`USB`SDKH`AV IN`GPS בלוטוס קורא כל פורמטים 53X4 יציאה ל2 מסכים מצלמת רוורס + שנה אחריות סדרה גבוהה
לפרטים נוספים לחץ כאן


עמודים נוספים: 1

מערכות מולטימדיה לרכב מרכיבי האודיו

במשך זמן רב, מערכות מולטימדיה לרכב היו למעשה נחלתם של רכבי היוקרה, לימוזינות, ורכבי שטח מפוארים בלבד. הרעיון של צפייה בסרטים או לשחק משחקי וידאו ברכב לא חלחל לזרם המרכזי בעולם הרכב עד לסוף שנות ה 90 ותחילת שנות ה 2000, ואפילו אז מערכות מולטימדיה לרכב הורכבו כראשי וידאו מגושמים או אביזרי די.וי.די בסיסיים ביותר.  

היום ניתן להתפנק במערכות מולטימדיה המורכבות כחלק אינטגראלי מהרכב ומשמשות כמערכות מידע ובקרה מרכזיות לנהג, יחידות וידאו ונגני די.וי.די עם מסכים העשירים בפונקציות מתקדמות במגוון אפשרויות הכלאה. אפשרויות התצורה והקומבינציות בין היחידות השונות המרכיבות את מערכת המולטימדיה המודרנית כמעט ואינו מוגבל, הדבר הוודאי היחידי בבחירת המערכת הוא שעלינו להשתמש ברכיב אודיו וברכיב וידאו.      

בעיקרון, על עשרות סוגי הציוד והערכות השונות לעבוד בתאום יחדיו בכל מערכת מולטימדיה לרכב, אך בפועל כולן משתייכות לשלוש קטגוריות בסיסיות:
•    מערכת אודיו.
•    ציוד וידאו.
•    מוצא או מקור המדיה. 

מרכיבי האודיו במערכת המולטימדיה:  

רכיב האודיו במערכת המולטימדיה שברכב יתבסס בדרך כלל על מערכת השמע הקיימת, על אף קיומם של מספר הבדלים. בין רכיבי האודיו המרכיבים את מערכת המולטימדיה ברכב ניתן למנות:
•    יחידת בקרה ראשית.
•    רמקולים לרכב.
•    מגבר.
•    מעבד קול.
•    יחידת העברות (Crossovers)
•    אוזניות.

אוזניות ניתן למצוא במערכות אודיו רגילות לרכב, אך השימוש בהן נפוץ הרבה יותר במערכות מולטימדיה לרכב. לאוזניות חוטיות יידרש שקע אוזניות ביחידת הבקרה הראשית או בנגן הווידיאו או במקום אחר, בעוד שלאוזניות אלחוטיות ניתן להשתמש באותות  IR  (אינפרא אדום)  או  RF (תדר רדיו).

רוב רכיבי האודיו במערכת מולטימדיה לרכב דומים מאוד לרכיבים אותם נמצא במערכות אודיו מסורתיות לרכב, למרות שיש גם יוצאים מין הכלל, והכוונה היא ליחידת הבקרה הראשית. על אף שניתן להשתמש במערכת סטריאו רגילה לרכב כיחידת הבקרה הראשית של כל מערכת המולטימדיה, עדיף יהיה להשתמש ביחידת הווידיאו הראשית למטרה זו בשל תאימות גבוהה יותר ושליטה משופרת על כל רכיבי המערכת.
 
מרכיבי הווידיאו במערכת המולטימדיה לרכב:  

כל מערכת מולטימדיה לרכב זקוקה לפחות לרכיב ווידיאו אחד, אך למעשה קיימים הרבה יותר רכיבי ווידיאו. בין הנפוצים שביניהם ניתן למנות:
•    יחידת בקרת ווידיאו ראשית.
•    מסכי ציר נשלפים.
•    מסכי משענות ראש.
•    מסכים ניידים.

בעוד יחידת הבקרה הראשית משמשת כרכיב המרכזי בכל מערכת קול לרכב, יכולה היא בנוסף גם לשמש כרכיב הווידיאו של מערכת המולטימדיה. חלק מיחידות הבקרה הראשיות בעלות ראש יחיד מסופקות עם מסך תצוגה (LCD) קטן או מסך תצוגה גדול הנשלף החוצה, ובנוסף ניתן למצוא גם יחידות בקרה כפולות המצוידות במסכי תצוגה ענקיים המספקים איכות תמונה גבוהה.

יחידת הבקרה הראשית תזדקק בנוסף גם לכניסות היקפיות ויציאות ווידיאו להעברת מקורות ווידיאו נוספים למסכים מרוחקים. בחלק מדגמי יחידות הבקרה הראשיות שולבה האפשרות להתחבר לאוזניות חיצוניות, כרכיב שימושי במיוחד במערכות מולטימדיה.
 
מרכיבי המוצא או המקור במערכת המולטימדיה לרכב:  

בנוסף לרכיבי האודיו והווידיאו, כל מערכת מולטימדיה לרכב תצטרך אחד או יותר רכיבי מקור לווידיאו ואודיו. רכיבי מקור אילו יכולים להיות למעשה כל דבר, אך על הנפוצים שביניהם ניתן למנות:
•    נגני CD.
•    נגני DVD .
•    נגני Blueray
•    יחידות ראש תואמות MP3/WMA .
•    שרתי מדיה.
•    קונסולות משחקי ווידיאו.
•    טלוויזיה אל חוטית.
•    רדיו וטלוויזיה אינטרנטיים.  

בנוסף ניתן להשתמש באיפוד, טלפון נייד חכם, טבלט, מחשב נייד, או מכשירי מדיה ניידים אחרים כמקור הווידיאו או האודיו. חלק מיחידות הבקרה הראשיות תוכננו ופותחו במיוחד לשימוש עם איפוד, וחלקם תוכנן עם כניסות חיצוניות לקבלת אותות ווידאו ואודיו מאביזרים ניידים אחרים.
 
הרכבת כל רכיבי המערכת.

שפע ומגוון הרכיבים המרכיבים את מערכת המולטימדיה ברכב עשוי להפוך את מלאכת בחירת והרכבת הרכיבים למשימה לא פשוטה, לכן מומלץ לשקול כל רכיב בנפרד. אם נבחר במרכיבים איכותיים בהרכבת מערכת אודיו, אין ספק כי מערכת כזו תמשיך לעבוד מצוין גם כשנוסיף לה רכיבי ווידיאו חיצוניים בשלב מאוחר יותר. אך דוגמא זו היא הזדמנות להזכיר כי עדיף יהיה לתכנן מהלכים אילו מראש, כך שבדוגמא זו אם כבר ידענו מלכתחילה שרכיב ווידיאו יתווסף מאוחר יותר, היה עדיף לבחור יחידת בקרת ווידאו ראשית ולא אודיו. בהמשך לקו מחשבה זה, נרצה לחשוב היטב על כל רכיבי המקור בהם נרצה להשתמש בעתיד. אם נרצה להשתמש בשרת מדיה חיצוני, למשל, או בטלוויזיה אל חוטית או אפילו לשחק במשחקי ווידאו, נצטרך לוודא מראש כי ליחידת הבקרה הראשית שבחרנו תהיינה מספיק כניסות חיצוניות לתמיכה בכל שנתכנן לעתיד.

רצינו להביע הערכה ותודה על שירות מעולה, יחס אישי והמון המון התחשבות בצרכי הלקוח.

מכתב תודה והערכה - חברת סמסונג
עבור להמלצה

עבור לכל ההמלצות

צפייה במצלמות הרכב בשידור חי
הילה1 - ערכת הקלטה ומעקב לרכבים

מערכת מצלמות מקיפה הכוללת 4 מצלמות + מערכת GPS + הקלטה על דיסק קשיח + צפייה מרחוק במצלמות הרכב און ליין.

מוצר חדש
Gps Tracker - מכשיר מעקב לרכב

01.
מכשיר מעקב לרכב.
02.
Gps Tracker.
03.
עם או בלי סוללת גיבוי.
04.
פרטים נוספים טלפונית.