גלריית תמונות - התקנת מערכת מולטימדיה לרכב מאזדה 3 2012
התקנת מערכת מולטימדיה לרכב מאזדה 3 2012 על ידי טכנאי התקנות מוסמכים ומיומנים. רדיו סיטי מפעילה שירותי התקנות מתקדמים בפריסה ארצית לבית הלקוח של כל אביזרי הרכב. מערכת מולטימדיה לרכב, חיישני רוורס, מצלמות רוורס, מרימי שמשות ועוד. ניתן להזמין התקנות ושדרוגים של מערכת מולטימדיה והתקנת אביזרים וכן להזמין את שירות תיקון מערכות מולטימדיה לרכב הכולל איסוף והחזרה מבית הלקוח.
טכנאי רדיו סיטי מנוסים ומיומנים בביצוע התקנת מערכת מולטימדיה לרכב מאזדה 3 שנת ייצור 2012 כך שיטמע באופן מושלם בלוח המכוונים. הטכנאים יגיעו לביתכם (או לעבודה, למשרד או לכל מקום שיתאים לכם), במועד שנקבע על ידכם, ולאחר שיפתחו את לוח המכוונים בעדינות ויתאימו את התושבת של מערכת המולטימדיה שבחרתם יחברו את המערכת ללא חיתוך חוטים ויסגרו את המערכת למקומה באופן מושלם.
להזמנת שירות התקנה של מערכת מולטימדיה לרכב מאזדה 3 שנת 2012, לקבלת ייעוץ מקצועי על המערכות שניתן לבחור ולבחירת האביזרים הנלווים שברצונך להוסיף להתקנה, צרו קשר.
לרשות לקוחות החברה זמין שירות תיקון מערכות מולטימדיה לרכב הכולל איסוף והחזרה לבית הלקוח ואחריות על פי המפורט בתנאי השירות

גלריותנוספות

חיישני רוורס

לחץ למעבר לגלריה

מערכות מולטימדיה

לחץ למעבר לגלריה

מצלמות רוורס

לחץ למעבר לגלריה